Zayıflığıyla Dillere Düşen Hande Erçel, Leopar Kombiniyle Akıllara Yalan Dünya Tülay’ı Getirdi!

Türk mücevher markası Begum Khan’ın Bebek Otel’de düzenlediği ‘Çin Yeni Yılı’ kutlamasına leopar desenli elbisesiyle katılan Hande Erçel, dillere fena düştü!

2013 yılında Çalıkuşu dizisiyle oyunculuk kariyerine başlayan Hande Erçel, hayatımıza girdiği günden beri gündemden hiç düşmeyen isimlerden.

Özel hayatıyla, özellikle de son bir yıldır Hakan Sabancı’yla yaşadığı aşkla çok konuşulan Hande Erçel, ilişkisiyle olduğu kadar güzelliği, sosyal medya paylaşımları ve oyunculuğuyla da sık sık magazinin radarına takılıyor.

En son rol aldığı Bambaşka Biri dizisindeki performansıyla kimileri tarafından çok beğenilmiş, kimileri tarafından da eleştiri yağmuruna tutulmuştu hatırlarsanız.

Geçtiğimiz günlerde de ele güne inat “Bu ilişki yürümez” diyen herkesi susturmuş, bir yılı devirdiği Hakan Sabancı’yla aşkını kutlamıştı.

Yıldönümünü İngilizce cümlelerle kutlayan Hande Erçel, o zaman da herkesin diline düşmüştü hatta.

Bu sefer sosyal medyada dalga konusu olmasının sebebi ise başka! Geçtiğimiz dakikalarda Türk mücevher markası Begum Khan’ın bu gece Bebek Otel’de düzenlediği “Çin Yeni Yılı” kutlamasına katılan Hande Erçel, hem leopar elbisesiyle ?

Hem de zayıflığıyla ? dillere düştü! Leopar elbisesini görenlerin aklına ise Yalan Dünya Tülay’dan başkası gelmedi…

1. Gelin, yorumlara beraber bakalım! ?

2. ?

3. ?

4. ?

5. ?

6. ?

7. ?

8. ?

9. ?

10. ?

11. ?

12. ?

13. ?

14. ?

15. ?

16. ?

17. Siz ne düşünüyorsunuz? Hadi yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x