29 Ekim 100. Yıl Futbol Turnuvası Başladı

Cumhuriyet’in 100’ncü yılı kutlamaları kapsamında Kemer Belediyesi birimler arasında yapılan 29 Ekim 100. Yıl Futbol Turnuvası başladı. 3 Kasım tarihinde sona erecek olan turnuvanın başlama vuruşunu Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu yaptı.

 

Turnuvanın açılış maçı olan Kemer Belediyesi Özel Kalem ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü karşılaşması, Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun vuruşuyla başladı.

 

Kemer’deki bir halı sahada yapılan maçı Park ve Bahçeler Müdürlüğü 7-3 kazandı. Bir diğer maçta ise Fen İşleri Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü’nü 4-1 mağlup etti. Fair play çerçevesinde oynanan maçı izlemeye gelen belediye personelleri birbirlerini tebrik etti. Turnuva, bugün oynanacak olan Kemer Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü-Mali Hizmetler Müdürlüğü ile devam edecek.

 

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yaptığı açıklamada, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla düzenledikleri turnuvaya katılan tüm takımlara ve personele başarılar dilediğini belirterek, “Zaten birbirinizle arkadaşsınız. Centilmenlik içerisinde sizlere yakışır bir şekilde sporunuzu yapın. Mutlaka bir kazanan ve kaybeden olacaktır. Bizim için maçın sonucu değil, her zaman ahlak ve dik durmak önemlidir. Hepinize başarılar diliyorum” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x